مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

مکالمه زبان در کرج

مکالمه زبان در کرج

در دنیای امروز آموزش و یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است.چرا که این زبان به عنوان زبان رسمی و جهانی شناخته شده است.

در کشور ما به مکالمه زبان توجه بسیاری شده است.مکالمه زبان در کرج در سطح بالایی و از امکانات خوبی برخوردار است و مدرسان بسیاری در سطح عالی به اموزش مکالمه زبان در کرج میپردازد.

 

مکالمه زبان در کرج

یادگيري و آموزش زبان انگليسي  از اهميت زيادي براي افراد برخوردار است.بسياري با توجه به نياز خود به آموزشگاه هاي زبان مراجعه مي کنند و بسياري نيز با توجه به علاقه اي که به مکالمه زبان دارند به سراغ اموزش ان مي روند.

انسان ها از آغاز زندگي تا حال حاضر  براي برقراري ارتباط با يکديگر از ابزارهاي متفاوتي بهره برده اند. در بين اين ابزار، زبان تنها ساختاري است که مي توان  بوسيله آن پيچيده ترين مفاهيم را به شکلي ساده و کامل منتقل کرد. نکته مهم اين است که مردم در دنيا با زبان هاي مختلفي با هم تکلم مي کنند و ممکن است اين امر ارتباط بين جوامع را با مشکل مواجه کند. لذا وجود زبان مشترکي در همه دنيا براي برقراري ارتباط ميان کشورها و جوامع ضروري است.در حال حاضر زبان انگليسي به عنوان زبان رسمي و بين المللي در سرار دنيا معرفي شده است.درواقع ميتوان گفت زبان انگليسي بعد از زبان مادري به عنوان دومين زبان اساسي براي يادگيريافراد لازم است.

افراد بسياري معتقدند آموزش زبان در مدارس و دانشگاه کافي نمي باشد و افراد بايد به سمت اموزشگاه هاي زبان روي اورند.بسياري بر اين باورنئ که بايد از سنين خردسالي  به يادگيري زبان بپردزند.چرا که ضريب يادگيري کودکان در سنين پايين به روش درست که در آموزشگاه هاي زبان  صورت ميگيرد:بيشتر ديده شده.

در اين آموزشگاه با کمک اساتيد برجسته آموزش زبان به بهترين نحو ارائه گرديده است که مطالعه  و عمل نمودن دقيق به دستور العمل ها و  رهنمودهاي آن ها  مي تواند نقش مهمي را  در يادگيري زبان انگليسي ايفا نمايد.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب