مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

آموزشگاه زبان کرج

آموزشگاه زبان کرجآموزشگاه های زبان بسیاری در حال حاضر وجود دارند که افراد می توانند درآنجا به آموزش زبان بپردازند اما باید در انتخاب خود دقت نمایند تا بهترین ها را برگزینند.

انتخاب آموزشگاه در پیشرفت افراد بسیار مهم است.چرا که باید اساتید برجسته و بنامی با سابقه تدریس در آموزشگاه  حضور داشته باشند.

آموزشگاه زبان ملل این ویژگی را دارد که با اساتید مجرب در خدمت زباناموزان عزیز می باشد. حضور اساتیدی با تجربه با متد ها و روش های یادگیری و آموزشی روز دنیا ،رابطه گرم و صمیمی بین اساتید و زبان اموزان،کادر اجرایی حرفه ای از جمله ویژگی های آموزشگاه زبان ملل است که مناسب برای هر زبان آموزی از مبتدی تا حرفه ای برای شهروندان کرجی است.این موسسه با داشتن کم تر از نیم قرن تجربه در آموزش زبان یکی از معتبرترین موسساتآموزش زبان در کرجمیباشد.

در این آموزشگاه ما بر مکالمه گرامر و تمامی ابعاد یادگیری زبان هنرجویان کرجی توجه می نماییم.
آموزش زبان هاي خارجي در حال حاضر به شيوه هاي مختلفي انجام مي گيرد.بعضي کلاس ها به صورت فشرده و بعضي نيز به صورت عادي.
گاهي افراد با توجه به نياز خود و کمبود وقت از کلاس هاي فشرده استفاده مي نمايند.که اين کلاس ها به اين صورت است که در تعداد روزهاي کم اما ساعات طولاني برگزار مي شود.
درآموزشگاه ملل کلاس هايي هم براي افرادي قصد خروج از کشور را دارند و در سفارت امتحان دارند برگذار ميشود.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب