مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

زبان خارجی در کرج

زبان خارجی در کرجدر دنیای امروز زبان از اهمیت زیادی برخوردار است.افراد علاقه دارند علاوه بر زبان مادری یا همان زبان اول زبان های دیگری را نیز آموزش ببینند به همین دلیل است که بسیاری به آموزشگاه ها مراجعه می کنند .


انسانها از آغاز زندگي تا حال حاضر  براي برقراري ارتباط با يکديگر از ابزارهاي متفاوتي بهره برده اند. در بين اين ابزار، زبان تنها ساختاري است که مي توان  بوسيله آن پيچيده ترين مفاهيم را به شکلي ساده و کامل منتقل کرد.نکته مهم اين است که مردم در دنيا با زبان هاي مختلفي با هم تکلم مي کنند و ممکن است اين امر ارتباط بين جوامع را با مشکل مواجه کند. لذا وجود زبان مشترکي در همه دنيا براي برقراري ارتباط ميان کشورها و جوامع ضروري است.در حال حاضر زبان انگليسي به عنوان زبان رسمي و بين المللي در سرار دنيا معرفي شده است.درواقع ميتوان گفت زبان انگليسي بعد از زبان مادري به عنوان دومين زبان اساسي براي يادگيري افراد لازم است.

زبان نخست به نخستین زبانی گفته می‌شود که کودک سخن گفتن به آن را یاد می‌گیرد. زبان نخست افزون بر زبان بومی زبان اصلی، زبان مبدا، زبان مادری یا مجموعه اصطلاحات بومی زبان شخصی است که از زمان تولد آن را آموخته و به بهترین وجه صحبت می‌کند . در بعضی از کشورها، اصطلاحات زبان بومی یا زبان مادری بیشتر به زبان قومی یک فرد اشاره می‌کند تا زبان اول او. در برابر، زبان دوم زبانی است که هر فردی متفاوت با زبان نخستش صحبت می‌کند.زبان انگلیسی یا هرزبان دیگری که افراد سعی بر اموزش آن دارند نیز از جمله این زبان هاست.
تسلط درست بر ادای واژگان از اهمیت ویژه ای برخوردار است که مستلزم آموزش  درست می باشد.بیان درست وشیوای جملات و داشتن اعتماد به نفس در هنگام صحبت کردن از عوامل بسیارمهم میباشد.
افراد زیادی معتقدند حجم  آموزش زبان خارجی که  در مدارس و دانشگاه تدریس میشود,کافي نميباشد و افراد بايد به سمت آموزشگاه های زبان روي آورند.بسياري بر اين باورند که بايد از سنين خردسالي  به يادگيري زبان بپردازند.چرا که ضريب يادگيري کودکان در سنين پايين به روش درستی  که در آموزشگاه زبان  صورت ميگيرد,بيشتر ديده شده.
در اين  آموزشگاه زبان با کمک اساتيد برجسته آموزش  به بهترين نحو ارائه گرديده است که مطالعه  و عمل نمودن دقيق به دستور العمل ها و رهنمودهاي آنها  مي تواند نقش مهمي را  در يادگيري زبان انگليسي ايفا نمايد.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب