مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

اهمیت آموزش زبان در کرج

اهمیت آموزش زبان در کرج

از مزایای آموزش زبان در کرج پیشرفت های شغلی می باشد ، اگر خواهان شغل خوبی در زمینه های تجاری یا علمی هستید ، همین حالا به فراگیری انگلیسی مشغول شوید.

دانستن انگلیسی به شما اجازه می دهد که : عبارت " مسلط به زبان انگلیسی " را در رزومه خود درج کنید. بدین ترتیب شانس خود را برای بدست آوردن شغل بهتر و کسب درآمد بیشتر ، افزایش می دهید. دانش فنی خود را افزایش دهید. انگلیسی زبان فن آوری است ، مخصوصا فن آوری های تراز بالایی مانند علوم کامپیوتر ، ژنتیک و پزشکی. اگر می خواهید درباره این علوم مطالعه کنید ، احتمالا مجبور خواهید شد از منابع انگلیسی استفاده کنید. یک تاجر بین المللی باشید. این بسیار واضح است تجارت بین المللی تنها با آموزش دیدن زبان انگلیسی میسر می شود. 

یکی از مؤسسات پر افتخار در کرج که زبان آموزان زیادی را در خود پرورش داده و با مهارت های بالای مکالمه زبان در کرج و دستور زبان پرورش داده است مؤسسه زبان ملل می باشد که سال های زیادی از تاسیس آن می گذرد و با بهره گیری از اساتید مجرب در زمینه ی آموزش زبان در کرج خدمات درخوری را به زبان آموزان عزیز ارائه می دهد.

حضور اساتیدی با تجربه با متد ها و روش های یادگیری و آموزشی روز دنیا ،جوی گرم و صمیمی بین اساتید و دانشجویان،کادر اجرایی حرفه ای از جمله ویژگی های آموزشگاه زبان ملل است که مناسب برای هر دانشجویی از مبتدی تا حرفه ای برای تمامی علاقه مندان به زبان انگلیسی است. این موسسه با داشتن کم تر از نیم قرن تجربه در آموزش زبان یکی از معتبرترین موسسات آموزش زبان در کرج می باشد.

یادتان باشد که در دهکده جهانی به سر می برید ، بنابراین اگر میخواهید نقشی ایفا کنید، باید انگلیسی بلد باشید تا بتوانید در کنفرانس ها و همایش ها شرکت کنید، روزنامه ها و مجلات تجاری بخوانید و برای اینکه دانشجو و محقق بهتری باشید، می توانید با دانشمندان کشور های دیگر مکاتبه کنید ، در همایش های بین المللی شرکت کنید و با مطالعه مجلات و کتب ، از یافته های جدید علمی با خبر شوید.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب